Školní rok 20/21 začíná už 13. září! Vyberte kurz pro vaše dítě »

Jak probíhají on-line lekce

Na samotném začátku pandemie Keytone škola jako jedna z prvních přišla s nápadem vyučovat on-line. Bylo to v době, kdy všichni věřili, že omezení vyvolané pandemií brzy skončí a děti žádné on-line lekce neznaly.

Mezitím ale uplynul rok. Během té doby naše lekce dostaly úplně jiný rozměr, reagovali jsme na pokroky i problémy dětí, na jejich chápání i vnímání on-line výuky a díky tomu jsme přišli na spoustu inovací.

Lekce jsou interaktivní, rozdělené (záleží na délce lekcí) do dvou bloků s malou přestávkou. Rodiče předem obdrží materiály s probíranou látkou, takže je mohou předem vytisknout či probrat s dětmi, aby byly v obraze.

Lekce vedou naši osvědčení lektoři, rodilí mluvčí s praxí výuky dětí prezenčně i on-line.

Z nasbíraných zkušeností víme, že on-line lekce mají smysl pro většinu dětí školního, a dokonce i předškolního věku. Momentálně probíhá i několik lekcí našich menších žáčků, které se ještě kvůli epidemiologické situaci nemohou učit prezenčně. Vše záleží na zralosti jednotlivých dětí.

Nejlepší je si lekce vyzkoušet. Doporučujeme dvě zkušební lekce, které jsou samozřejmě zdarma.

Pro lehčí adaptaci mladších studentů nabízíme nejdříve připojení k našim večerníčkům, takzvaným bed time stories, kdy dítě jen poslouchá pohádku čtenou lektorkou. Pozvolna si na angličtinu zvykne, získá jistotu, a pak je pro něj lehčí se připojit na lekci.

Podívejte se do rozvrhu a vyplňte nezávazně přihlášku podle věku dítěte.

Budeme se těšit a pokusíme se pro vás najít nejvýhodnější možnost.

Máme 10 let zkušeností s prezenční výukou a na své on-line lekce jsme právem hrdí! Vše, co se děje, má svůj smysl! A na vzdělání záleží v každé době!!!

Zaujali jsme vás?

Prohlédněte si pestrou nabídku našich kurzů

Prohlédnout rozvrh on-line hodin »

Sledujte nás na Instagramu

wil